Boyut Bilgisayar

sempa

Neon Stok Yönetim Sistemi

e-Posta Yazdır PDF

a
Neon, deponuzda stok işlemlerini kolay ve pratik yapmanızı sağlar. Günümüzün rekabet koşullarında hızlı ve hatasız hizmet veren firmalar öne geçecektir. Sizde işletmenizde stoklarınızı kontrol altına almak, daha hızlı ve hatasız sevkiyat ve kabul işlemleri yapmak istiyorsanız Neon ile tanışın.

a

 

a
  • Kablosuz Ağ ile anlık iletişim

  • Depo personelinin kullanım becerisine uygunluk

  • Gelişmiş Sayım Modülü

  • Seri / Lot İzleme

  • Kullanıcı bazında parametrik program ayarları

  • Akıllı Barkod sistemi ile Miktarlı barkodları ayrıştırma

  • Kullanıcının hatalı el terminalinden düzeltme imkanı

  • Kontrollü Sevk ve Kabul İşlemleri

  • Logo GO, Tiger, LKS2 ile %100 uyumlu


Neon işletmenizdeki stok ve ürün karmaşını ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Depo personelinin asistanı gibi çalışan Neon kullanıcıların hatalı ve hızlı işlem yapmalarını sağlıyor. 13 senelik bilgi birikimi ve tecrübemizle geliştirilen Neon, depo personelinin yeteneğine göre karmaşıklıktan uzak ama fonksiyonel olarak geliştirildi.

 

a Hazır Çözüm
Sempa 13 senelik bilgi birikimi ve tecrübesi ile sizlere hazır paket çözüm sunuyor. Türkiye genelindeki bayi ağı ile satış ve satış sonrası hizmetleri alabilirsiniz. Neon yeni teknolojilerle geleceğe uyumlu şekilde gerçekleştirilmiştir. Depo uygulamaları konusundaki 13 senelik bilgi birikimi ile gerçekleştirilen Neon, depo personeli kullanıma kolaylıkla başlayacak şekilde yazıldı.  Neon orginal ürün Kutusu, CD'si ve Kullanım Kılavuzu ile birlikte teslim edilir. 
   
a Barkod ile Hatasız Tanımlama
Neon, piyasadaki pek çok el terminali ile çalışacak şekilde hazırlanmıştır. Kablosuz ağ teknolojisi ile çalışan barkod el terminalleri ile kullanabilirsiniz. Microsoft İşletim sistemine sahip barkod okuyuculu el terminalleriyle %100 uyum içinde olan Neon
   
a Pratik ve Kolay Kullanım
Neon fonksiyonel çözümler sunarken depo personelinin kullanım kabiliyetlerine göre hazırlanmıştır. Yaygın olarak kullanılan el terminalleriyle uyumluluğu sayesinde işletmenizde tek bir terminali marka modeliyle kısıtlı bırakmaz.
   
a Fonksiyonel
Neon depo içindeki yapabileceğiniz pek çok işlemi kapsar. Alım, Satış, İade, Konsinye, Fire, Sarf gibi tüm işlemleri el terminalleriyle ve barkod aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Depo personeli tarafından yapılan tüm hareketler kablosuz ağ aracılığyla otomatik kayıt edilir.
   
a Sayım
Neon fonksiyonel sayım modülüne sahiptir. Aynı anda istediğiniz kadar kullanıcı ile sayım yapabilir, sayım sonuçlarını anlık olarak karşılaştırabilirsiniz. Sayım sonucunda oluşan farkları da otomatik fark fişleri ile otomatik oluşturur, ticari paketinizdeki stokları sayımla eşitleyebilirsiniz.

 

Ocean Depo Yönetim Sistemi

e-Posta Yazdır PDF

a
Komple Depo & Lojistik Çözümü

a

 

Depo ve Lojistik Çözümünde bir Numara

İşletmenizde gerçek bir düzen kurmanızı sağlayan Ocean, depolama ve lojistik çözümleri oluşturur.
İşletmenize verim, hız, ve karlılık getirir. Hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olur.
Üretim ve mal kalitenizi depolama ve lojistik sisteminize de yansıtır. Kaliteli ürün, hızlı ve hatasız lojistik ile birleştiği anda verimli olur. Müşteri memnuniyetini arttırır, işletmenizdeki maliyetleri azaltma imkanına sahip olursunuz.


Ocean işletmenizin sadece depo ve lojistik departmanına değil, üretim, satınalma, finans departmanlarına ve yöneticilere kadar, işletmenizde pek çok iş koluna hitap eder.

 

İşinize Hız Katın

İşletmenizde personel yönetimi, müşteri memnuniyeti ancak iyi bir bilgi işlem alt yapısı ile çözümlenebilir. Teknoloji insanların ve işletmelerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla gelişmektedir. Ocean ile daha iyi bir personel yönetimi, işini daha iyi yapan fakat fazla bilgi taşımasına ihtiyaç olmayan personele kavuşursunuz. Ocean ile sevkiyatlarınızda kazanacağınız hız, daha kolay müşteri ve memnun müşteri kazanımı sağlar. Rakiplerinize karşı hızlı ve hatasız olmak işletmenizi güçlü kılacaktır.Stoğunuzu, sevkiyatınızı, hammaddenizi, yarımamülünüzü anlık ve doğru izlemek daha hızlı ve doğru kararlar alınmasını sağlar. Satınalma işlemlerinizi kolaylaştırır, satışınızdaki veya lojistiğinizdeki karar mekanizmalarının daha hızlı çalışmasını sağlar.

 

Tekstil, Otomotiv, Kağıt, Plastik, Makine, Kozmetik ve yüzlerce müşteride başarı.

Ocean bugün pek çok sektörde, sektör liderleri işletmeler tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Bulunduğunuz sektör hangi sektör olursa olsun, Ocean esnek yapısı ile deponuzu en verimli şekilde yönetmenize yardımcı olur. Bugün Türkiye'nin ilk 500 büyük firmasından, kobilere kadar pek çok müşteride başarıyla çalışan Ocean işinizi yönetmede büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

 

İşinize Uygun Çözümler

Ocean komplike bir depo ve lojistik yazılımıdır. 11 senelik depolama çözümleri deneyimi ile size özel çözümler oluşturmak amacıyla üretilmiştir. İşletmenizi analiz eder, depolama ve lojistik sistemlerinizin nasıl iyileştirileceğini belirler ve Ocean ile teknolojiyi uygularız. Hazır paket yazılım çözümü Ocean, kendi içinde bulundurduğu teknolojilerle esnek ve işe uygun çözümlerin üretilmesine yardımcı olur.

 

Ayrıntılı Bilgi

Ocean gelişmiş, teknolojik ve esnek çözümlerle işletmenizin verimini en üst düzeyde tutmanızı sağlar. Profesyonel ve bilgi birikime sahip kadromuz ile Ocean'ının işletmenize ne tür faydalar sağlayacağını öğrenmek ve Ocean'nın geniş olanaklarını öğrenmek için lütfen bizi arayınız. Bize (0216) 380 17 00 nolu telefondan erişebilirsiniz.